Jak to działa?!

Wystarczy wybrać konkretny Prezent dla siebie lub kogoś bliskiego, dokonać jego zamówienia, zapłacić, odebrać Voucher i gotowe!

Pozostaje ustalić termin realizacji Prezentu i przygotować się na niesamowity skok adrenaliny i niezapomniane wrażenia.
 

Voucher EkstremalnePrezenty.pl

Co to jest Voucher?

Voucher jest dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy i uprawniającym okaziciela do realizacji określonego w nim Prezentu.


Jak używać Vouchera?

Na Voucherze podany jest okres jego ważności czyli czas, w którym Prezent musi zostać zarezerwowany i faktycznie zrealizowany.

W okresie ważności Vouchera muszą Państwo skontaktować się z nami w celu ustalenia konkretnej daty realizacji Prezentu, jednak musi nastąpić to nie później niż przed upływem terminu rezerwacji, czyli na 28 dni przed końcem okresu ważności Vouchera.

Po upływie terminu rezerwacji Voucher uważa się za zrealizowany.  Przed realizacją prezentu zobowiązani są Państwo do okazania Vouchera usługodawcy, który będzie realizował Państwa Prezent.


Jak otrzymać Voucher?

Voucher ma formę wydruku, który zgodnie z Państwa wyborem w trakcie zakupu Prezentu zostanie państwu dostarczony w formie papierowej na podany adres domowy lub jako plik-dokument na adres e-mail, do samodzielnego wydrukowania. 

 

 

 

Dostawa Voucherów

W trakcie składania zamówienia mają Państwo do wyboru kilka opcji wysyłki Vouchera: za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub drogą e-mailową - Voucher do samodzielnego wydrukowania.

Po zaksięgowaniu Państwa wpłaty za Prezent na naszym koncie, niezwłocznie przystępujemy do wysyłki Vouchera.

Wysyłka następuje do 3 dni roboczych.

 
 
 
       
Aktualnie w schowku posiadasz: 0 prezenty

zobacz     

Copyright 2013 © ExtremalnePrezenty.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie strony: iPolska.com.pl